Back to Question Center
0

Semalt runā par enkura tekstu pārmērīgu optimizāciju

1 answers:

Izveidojot pārāk daudz mērķa saites uz jūsu ziņām, var izjaukt jūsu tiešsaistes kampaņu, nemaz nerunājot par jūsu klasifikāciju. Parasti optimizācija nozīmē izveidot daudzas saites ar mērķtiecīgu enkura teksta skaitu, ja saites atņem nozīmīgo satura vērtību un vairs nesniedz vērtību .

Enkuru teksta optimizācija ir tēma, kas vairākus gadus ir skāra virsrakstus. Mārketinga konsultanti, e-komercijas vietņu īpašnieki un satura tirgotāji parasti rada savām tīmekļa vietnēm pārāk daudz mērķtiecīgu saišu - scenāriju, kas algoritmos rada zemu klasifikāciju - setting up a home office network. Lai uzlabotu sava lietotāja iesaistīšanos un algoritmos augstu vērtētu, apsveriet atbilstošu produktu lapu un kategoriju lapu saistīšanu .

Šeit ir analizēts pārskats par veiksmīgām e-komercijas vietnēm. Ziņojums ietver 31 produktu lappušu un 28 kategoriju lapu enkuru tekstus. Runājot par satura mārketingu , ārkārtīgi svarīgi ir izprast enkura teksta pamatjēdzienus. Frank Abagnale, Semalt Klientu Success Manager, piedāvā jums apskatīt šādus atribūtus, kas palīdzēs analizēt, vai saites, kas satur enkura tekstu, ir pareizi optimizētas .

  • Atslēgas frāze - Pārbaudīt, vai galvenā frāze satur daļēju spēļu enkura tekstu
  • Zīmola nosaukums - Vairumā gadījumu zīmola nosaukums tiek attēlots kā enkura teksts
  • URL - Pārbaudiet, vai saitei ir faktiskais enkura teksts, vai tas ir tikai URL
  • Branded - Pārbauda, ​​vai zīmols ir minēts enkura tekstā

bez mērķa Vs. Mērķtiecīgie enkuru teksti

Ziņojumā, kurā bija iekļautas 28 kategoriju lapas un 31 produktu lapa, tika atlasīti 34,6% no reģistrētajām kodētajām saitēm..Vienkārši sakot, precīzās atbilstības enkuri tika reģistrēti 18.05%, vietrādis URL 17.88%, zīmols 30.84%, frāze 16.58%. Nekonkretizētie enkurs teksti tika reģistrēti 16,64% .

Produkta lapa

Šajā gadījumā mērķa enkura teksta un mērķa teksta izplatīšana ir nevienlīdzīga. Produktu lappuses izvelk kategorijas lapas saistībā ar frāzes saitēm un precīzās atbilstības saitēm. Sadalījums attēlots frāzes atbilstības saitēs un precīzās atbilstības saitēs, attiecīgi palielinājies par 4% un 7% .

Kategoriju lapas

Runājot par kategoriju lapām, labu frāžu un atslēgvārdu saikne būs minimāla. Statistika liecina, ka 25% no izveidotajām saitēm uz kategorijas lapām ir atlasītas. Piemēram, "cits" apzīmē nekonkretizētu enkura teksta izplatīšanu. Salīdzinājumā ar nekonkretizētu enkura teksta izplatīšanu, URL un zīmolu saites reģistrēja attiecīgi 7% un 5% pieaugumu. Lielākā daļa reģistrētā pieauguma veido atslēgvārdu zīmi un frāzes. Ir svarīgi atzīmēt, ka kategorijas marķējuma kombinācija reģistrēja izplatību 12,23% apmērā .

Optimizācijas ietekme uz jūsu tiešsaistes kampaņu

Radot pārāk daudz saites uz jūsu saturu nelabvēlīgi ietekmē jūsu klasifikāciju. Kā mārketinga speciālists, apsveriet enkuru teksta palielināšanu un mērķa saites saišu skaita samazināšanu, lai sasniegtu mērķa tirgu reāllaikā .

Jūsu standarta profila līdzsvarošanas nozīmi nevar novērst. Ja esat strādājis pie savas SEO kampaņas un jūsu reklāmguvējas atslēgvārds joprojām ir zems, apsveriet iespēju izveidot dažādus enkurs tekstus, lai uzlabotu savas kampaņas redzamību. Šajā gadījumā termins "normāls" dažādām nozarēm nozīmē atšķirīgu nozīmi. Veikt pētījumu, lai noteiktu labāko enkuru tekstu jūsu kampaņai.

November 29, 2017