Back to Question Center
0

Semalt: Super rokasgrāmata, lai bloķētu novirzīšanas spam jūsu Google Analytics

1 answers:

Nikjs Čaikovskis, eksperts no Semalt , apliecina, ka referātu surogātpasts ir viena no problēmām, ar kurām saskaras tīmekļa pārziņi. Gadu gaitā situācija ir pasliktinājusies, un tas nozīmē, ka kāds kaut kur nopelna daudz naudas, radot nevēlamu surogātpastu .

Spoku par vajāšanu un nosūtīšanu

Surogātpasts tagad ir devies ceļā uz Google Analytics pārskatiem. Surogātpasta izplatītāji meklē sistēmu neaizsargātību, lai tie varētu parādīties vietnes datu pārskatos. Viņi to dara ar cerību, ka viņi dzirksteļo pietiekami zinātkāri, līdz tīmekļa pārzinis apmeklē viņu vietni, lai uzzinātu, kāpēc viņi ir iekļauti pārskatā - white laminate tables. Problēma ir tā, ka tie nepalielina satiksmi. Viņi to pat nedara, jo tie ir roboti. Viņi izmanto JavaScripcijas izsekošanas kodu, ko izmanto Google Analytics, lai izveidotu paziņojumu par apmeklējumu. Tie galu galā izkropļo svarīgu statistiku, piemēram, atlēcienu līmeni un citus elementus, ko izmanto, lai analizētu iesaistīšanos. Nepieciešams bloķēt pārsūtīšanas surogātpastu, ja tam ir vajadzīgi precīzi dati, jo īpaši, ja viņi paļaujas uz to, lai pieņemtu mārketinga lēmumus.

Ir grūti bloķēt pārsūtīšanas surogātpastu, jo īpaši tādēļ, ka surogātpasta izplatītāji strādā ļoti ātri, palielinot surogātpasta sūtījumu skaitu, kā arī avotus. Tas nozīmē, ka tīmekļa pārziņiem ir jāuzlabo pūles, ko tie īsteno, likvidējot šos avotus un melno sarakstu. Tas ir īpaši apgrūtinoši cilvēkiem, kuriem ir jaunas vietnes, kuras nesaņem daudz likumīgas satiksmes. Surogātpasta cenu pieaugums šajās vietnēs radītu vairāk skewness, kas pat varētu būt vairāk nekā ikdienas hits saņem.

Cik viegli tas ir?

Vienu lapu ielāde reģistrē kā vienu apmeklējumu. Ghost surogātpasta izplatītāji izmanto Google Analytics izsekošanas kodu un nosūta datplūsmas datus tieši uz pārskatiem, tādējādi veicot apmeklējumu. Lai ielādētu vienu lapu serverī kaut kur, var paiet 0,001 sekundes..Tomēr, iespējams, vairāk nekā 100 no šiem viltotiem apmeklējumiem ir spiesti piesaistīt vairāku citu vietņu Google kontiem. Diezgan viegli nopirkt vienu uzņēmēju. Tikmēr, kamēr surogātpasta izplatītāji ir pārliecināti par ROI, viņiem ir liels kaitējums.

Īstenojamie risinājumi

Daži paņēmieni dažreiz ir tik izvērsti, ka risinājumi, kas izmantoti, lai bloķētu novirzīšanas surogātpastu, nedarbojas. Viens no tiem ir noslēpumains tiešsaistes pakalpojums, ko sauc par "Darodar". Sekojošās metodes to neizskaidro no GA.

 • .htaccess fails. Tas nedarbojas, jo spoku surogātpastu nepieskaras vietnei
 • Pārvirzes izslēgšanas saraksts. Tam trūkst atjauninājumu
 • .
 • izslēgšanas filtri. Tā ir novecojusi metode, jo tā koncentrējas tikai uz nākotnes surogātpastu, nevis uz iepriekšējo surogātpasta datu bāzēm.

Izslēgšanas filtrs nedaudz tuvojās Darodar novirzīšanas surogātpasta novēršanai. Vienīgais ierobežojums bija tas, ka tai nav pastāvīga un pastāvīgi atjaunināta novirzīšanas spameru saraksts.

Trūkstošais puzzle gabals

Rīcināms risinājums, lai identificētu un bloķētu novirzīšanas un spoku datus, būtu ļoti jāatjaunina, nāk no plašākas datubāzes un atpakaļejoša spēka pagātnes informācijai. Pamatojoties uz trim elementiem optimālam risinājumam, šeit ir tāds, kas darbojas.

1. darbība: segmentu izmantošana, lai izslēgtu mēstules

Labāk ir izmantot segmentus, jo tie nemainās datus pastāvīgi. Ja filtru filtrēšanas laikā nejauši filtrē reālus novirzītājus, to vairs nevar iegūt. Ir iespējams balstīties uz veciem datiem, izmantojot segmentus, neskatoties uz to, cik ilgi tas tur ir bijis. To var arī piemērot ar atpakaļejošu spēku.

2. darbība: izslēgšanas saraksta uzturēšana

Slack ir rīks, ko tīmekļa pārziņi var izmantot, lai uzraudzītu novirzīšanas avotus..Tas paziņo lietotājam par jauniem novirzīšanas gadījumiem un dod viņiem tūlītēju atbildi: vai nu baltā saraksta vai melnajā sarakstā ir aizdomīgs novirzīšanas avots.

1. Slack saņem visus nodalījumus, un

2. Tas izmanto PHP, lai sakārtotu visus rezultātus pēc rēķinu secības, un tad liek gala sarakstu tīmekļa pārzinim, lai redzētu, vai kāds ir pazīstams. Ja nē,

3. Tas pārsūta visus iespējamos surogātpastu uz nepilnīgu kanālu, kas lietotājam piedāvā izvēli starp balto sarakstu vai melno sarakstu. Neatkarīgi no izvēles iespējas, tas noved pie 4. solī

4. Tas novirza uz lapu, kas apstiprina verdiktu kā atlases apstiprinājumu.

5. Tūlīt pēc tam datubāzē uzglabā un nobloķē visus identificētos surogātpasta izplatītājus

6. Tīru datu galīgais attēlojums būs regex formātā. Nokopējiet un ielīmējiet to pakalpojumā Google Analytics .

Slaids ļauj tīmekļa pārziņiem atjaunināt izslēgšanas sarakstu vismaz piecas reizes dienā .

Patiesībā vairāki risinājumi var strādāt:

Neskatoties uz to, ka tā ir pierādīta metode, tas būtu vēl labāks, ja tīmekļa pārzinis papildinātu to ar citām metodēm, lai pārliecinātos, ka tie aptver visas bāzes. Papildus minētajam šķīdumam:

 • Noklikšķiniet uz izvēles rūtiņas, kas liek Google Analytics izslēgt zināmos robotus un zirnekļus
 • .
 • Piemērot "iekļaut resursdatora nosaukumu filtru"
 • Izmantojiet sīkdatnes

Iepriekš minētais iekļaujošais filtrs dažkārt ir efektīvs, bet ilgtermiņā tas nav labākais risinājums, jo:

 • Uzņēmēja vārda spoofing nav grūti izdarīt, un analītiķu surogātpasta izplatītāji aizvien vairāk izmanto to kā neaizsargātu
 • .
 • Ja iestatīšana ir nepareiza, tā var likvidēt reālos novirzītājus
 • .
November 29, 2017