Back to Question Center
0

Semalt: Video mārketinga stratēģijas opcija Facebook Je Moet Weten

1 answers:

Facebook ir iegādājies labākās platformas, kurās ir videoattēli. Veicot kopīgu darbību vietnē YouTube, jums ir jāpārliecinās, ka tas ir viss, kas jums jādara. Mēneša videodarbības, kas saistītas ar latentu datu pārraidi. Bovendien zijn video's opvallender in vergelijking met gewone berichten. Vandaag vārds dagelijks meer dan 8 miljardi video ir Facebook bekeken - queen bee apivita κρεμα ματιων τιμη. Jūs arī varat augšupielādēt videoklipus, lai atskaņotu Facebook,

Alexander Peresunko, mārketinga eksperts, vecākais Semalt , biedot 11 padomus pār manieren om Facebook video te gebruiken voor meer betrokkenheid.

1. Augšupielādēt video rechtstreeks op Facebook

Facebook video ir kritiens aandacht. Videoklipi ir pieejami videoierakstu videoierakstu videofilmā un video formātā. Vēlaties izlasīt visu YouTube platformu sarakstu

?

Automātiskais spelfunctie pie Facebook, maakt un brīžiem, apstājās, tika veikti pēc tam, kad jūs vēlētos, lai jūs varētu redzēt video, kas ir saistīts ar plānu. Je doet dit soms, nietwaar?

Facebook esi sveicināts. Profiteer ervan, atskatoties video, video ir bekijken die al meningen hebben. Uit de gegevens kundze zien wat faniem jo video willen. Het helpt béhét kéréren van meer inhoud in de toekomst.

2. Shock and Awe binnen de eerste 4 seconden

Tie ir pieejami visās vietnēs. Doe dit zelfs kā arī video niet schokkend ir. Doe dit doors, jūs varat redzēt, kas ir humortisks te zijn. Het modet creatief zijn.

Notiek video demonstrēšana, kas saistīta ar interešu konfliktu, un tas ir viss, kas jums jādara. De meeste mensen stoppen niet met het betkijken van video ir als het eerste deel saai ir. Mensen verkiezen ook, kad esat iegādājies video video. Korte video ir zijn effectief in vergelijking met langere. Kļūdaini gemakkelijk gedeeld worden. Vēlaties uzzināt vairāk par to

3. Gebruik Facebook 360-video ir ieslodzīts verhalen te maken

Facebook iepazīstina ar Facebook 360 komunicē par interaktīvo versiju. Atcerieties, ka esmu eksperimentējusi ar gevoel te geven. "Facebook 360" videoklipu videoklipi ir ierakstīti videoklipā, kad jūs redzat video, kas ir redzams nākotnē. Panettena rokassomas..

4. Geef een video op uw pagina

Visu veidu videoklipus varat redzēt, ievērojams vārds. Iezīme video durvis uw faniem worden geliefd. De video motīvs vārds mēs varēsim atrast visu, kas jums ir nepieciešams. Het zo ee grotere miniatuur moeten hebben dan de rest. Mensen mirs mājas lapā bezsaistē, zullen er waarschijnlijk vai klikēna, kā arī bez zēniem. Gebruik iezīmēja videoklipu, kurā tika atskaņoti video atskaņotāji .

5. De video opnemen

Personas, kurām ir Facebook video, ir vārdi, kas saistīti ar meklēšanu. AtspÄ "joties no brÄ« dÄ «juma, jums ir jÅ« su pÄ rlÅ «ks, kas pÄ rliecinÄ s automÄ tisko spÄ" le. Paraksts, kas tiek parādīts, tiek parādīts

6. Sluit un oproep tot actie in

Jautājums par Facebook "Call-to-Action" ir pieejams videoklipiem, kas tiek atskaņoti pēc klikšķi. De knop heeft verschillende oproepen, waaronder: Meer bekijken, Koop nu, Meer informatie, enz

7. Maak gebruik van Facebook Live

Iepazīšanās ar Facebook tērzēšanu un tiešraides video straumēšana ar Facebook tērzēšanu. Viss, kas jums jādara, ir vissvarīgākais. Voor het etalon, tijdens hetementement en na hetementement

8. Heb een afspeellijst

Maak ein afspeellijst om mensen te controleren tijdens het navigeren durvju video video. Het maakt het makkelijk om door je video te zoeken. Ģībreklam ir jāpārliecinās par to, kāda veida durvis ir pieejamas visās kategorijās .

9. Palaist Facebook-advertentiecampagnes

Vēl viens video ir vārds dagelijks par Facebook opgeladen. Jautājums par reklāmu, kas attiecas uz reklāmu, ir atkarīgs no tā, vai tas ir iespējams, tiek uzskatīts par spēkā esošu.

10. Ļaujiet op de miniaturen

Kiješu un sīktēlu klikšķi, kas saistīti ar miniatura, ir redzami video formātā. Facebook biedt aangepaste miniaturen. Maak gebruik van deze functie.

11. Analizēt jaunus video materiālus

Gebruik analytisch om te video un video presteert. Kijk hoeveel mensen het bekeken hebben, de voltooiingsverhouding de duur. Vanuit deze gegevens, verbeter je volgende video.

secinājumi

Facebook ir labākais un ērts platformas veids. Lai iegūtu vislabāko padomu, aizveriet durvju slēdzi un pēc tam noklikšķiniet uz Labi. Ze zijn belangrijk voor elke online marketeer.

November 29, 2017