Back to Question Center
0

Semalta attēla optimizācijas padomi

1 answers:

Mēs dzīvojam vizuālajā pasaulē, un nevaram ignorēt attēla optimizācijas nozīmīgumu. Augstas kvalitātes attēli padara jūsu vietni par pievilcīgāku un rada lielu daudzumu dabiskās satiksmes. Bez atbilstoša satura un attēla optimizēšanas jūs nekad nevarēsit iegūt vēlamos rezultātus. Attēlu optimizācija ir izdevīga daudzos veidos, piemēram, tā nodrošina labāku lietotāja pieredzi, ātri atjaunina lapas ielādes laiku un piedāvā labākus rangu variantus - gymkhana 4k tv. Pēdējos mēnešos vizuālās meklēšanas tehnoloģija ir ievērojami uzlabojusies, un meklētājprogrammas nevar noteikt attēlu saturu. Tātad, tie ir atkarīgi no jūsu attēlu teksta, lai saprastu, kas ir attēli un kā tie attiecas uz tēmām vai rakstiem. Tālāk ir norādīti ievērojamie attēla optimizācijas padomi tīmekļa pārziņiem un emuāru autoriem, kurus piedāvā Max Bells Semalt klienta sekmju menedžeris.

Stock attēlus nevar palīdzēt SEO:

Ja jūs vēlaties, lai jūsu bildes pop mājas lapā, jums vajadzētu būt pilnīgai piekļuvei krājumu attēliem. Bet krājumu attēli nevar palīdzēt SEO, jo jums vajadzētu turpināt ar atsevišķu lapu un ārpus lapu SEO. Daudzas vietnes ir pārblīvētas ar vienādām bildēm, tāpēc jādomā par unikālajiem un pievilcīgajiem attēliem, kas nekad nav izmantoti. Pat tad, ja krājumu attēli tiek optimizēti, tiem būs tādas pašas sekas vai priekšrocības, kādas ir SEO, salīdzinot ar sākotnējiem attēliem .

Lietojiet augstas kvalitātes attēlus:

Visos jūsu rakstos ir svarīgi izmantot unikālas un augstas kvalitātes fotoattēlus. Jo inovatīvāki attēli, ko izmantojat, jo labāk jūsu izredzes ir rangu meklētājprogrammās..Oriģinālie attēli nozīmē, ka jums vajadzētu izmantot fotogrāfijas bez autortiesībām. Ja jums nav pieejas Shutterstock vai Getty Images, varat izmantot iekšējās fotogrāfijas, izmantojot kameru. Sniedziet saviem apmeklētājiem daudz informācijas par savu zīmolu, un tas ir iespējams tikai ar vizuāli iespaidīgiem video un fotoattēliem .

Sniedziet saviem klientiem priekšstatu par savu uzņēmumu vai nodrošiniet augstas kvalitātes produkta tēlu, uz kuru apmeklētāji atbildēs.

Daudzi lietotāji ignorē krājumu fotogrāfijas. Augstas kvalitātes oriģinālie attēli ļauj jums izcelties meklēšanas rezultātos, parādīt savu zīmolu personību un piesaistīt vairāk cilvēku jūsu vietnē .

Sargieties no autortiesībām:

Neatkarīgi no izvēlētā attēla jums ir jāpārliecinās, ka attēli var brīvi izmantot, un nav autortiesību konfliktu. Ja jums ir pieeja Shutterstock, Getty Images, DepositFiles vai citām līdzīgām platformām, jūs varat izmantot tik daudz fotogrāfijas, cik vēlaties, neuztraucoties par autortiesību konfliktu. Bet, ja jums nav atļauju izmantot savus attēlus, tad jums būs jāsaskaras ar dārgu tiesas prāvu. Saskaņā ar Digitālās tūkstošgades autortiesību likumu (DMCA) lietotāji nevar izmantot kādu saturu un attēlus, jo tas varētu būt pretrunā ar autortiesību jautājumiem .

vislabāk JPEG:

Ir dažādi attēlu formāti, bet JPEG ir labākais un plaši izmantotais attēlu formāts. Tas nodrošina daudz iespēju saglabāt attēlu kvalitāti, mainot izmērus vai saspiežot. Varat spēlēt ar krāsām, modeļiem un ēnām, lai pārliecinātos, ka gala attēls ir tāds pats kā jūsu vietnes izkārtojumam un saturam. Taisnība, ka JPEG attēlus var viegli saspiest un tos var izmantot gan mazos, gan lielos izmēros.

Iesaiņošana:

Runājot par SEO, ir svarīgi nosaukt savus attēlus. Jums vajadzētu izveidot īsus, tomēr visaptverošus jūsu attēlu nosaukumus un pārliecināties, vai šiem vārdiem pievienots galvenais atslēgvārds. Google, Yahoo un Bing viegli pārmeklēs jūsu saturu un attēlus, ja atslēgvārdi un frāzes tiks pareizi izmantotas .

November 29, 2017