Back to Question Center
0

Semalta eksperta attēlu optimizācijas padomi

1 answers:

Attēli, kas nav optimizēti, var izraisīt nopietnas sekas, kas saistītas ar tīmekļa vietnes darbību. Lielākajā daļā gadījumu, kad jūsu vietnes ātrums ir ļoti lēns, vainīgie tiek uzskatīti par neoptimizētiem attēliem. Mūsu pašreizējo pasauli raksturo krīzes konkurenci gandrīz visās nozarēs - hat and fashion. Tāpēc lēnas vietnes vienkārši nevar izdzīvot siltumu.

Džeisons Adlers (Jason Adler), Semalt Klientu Success Manager, brīdina, ka, ja lietotājs apmeklē jūsu vietni un uzskata, ka tas ilgst vienu sekundi ilgāk nekā viņš / viņa tiek izmantots, ir ļoti iespējams, ka viņi pāriet uz jūsu konkurenta vietni, ja tas slodze salīdzinoši ātrāk.

Kā jūs pārliecināties, ka jūsu attēli nepalēnina jūsu vietni?

Apsveriet iespēju izmantot septiņus attēla optimizācijas padomus, lai uzlabotu SEO:

1. Izmantojiet augstas kvalitātes oriģinālos fotoattēlus

Šī ir pamatinformācija, kas attiecas uz visiem tīmekļa vietņu satura veidiem. Ja jūsu mērķis ir nodrošināt labāku lietotāja pieredzi, jums ir nepieciešams visvairāk unikālas un oriģinālas attēlus jūsu vietnē. Ja jūs varat uzņemt fotogrāfijas ar labas kvalitātes kameru vai iegūt dizainerus, kuri var izveidot oriģinālos fotoattēlus, jo labāki izredzes jūsu vietnei būs jāpārsniedz ļoti .

Kārdinājums izmantot krājuma fotogrāfijas var būt saprotami augsts. Tomēr jūs patiešām nevēlaties, lai būtu fotoattēls, kas ir miljoniem citu vietņu.

2. Uzlabojiet attēlus ar rīkiem

Lietotāji, piemēram, attēli, kas ir ne tikai pievilcīgi, bet arī personalizēti. Foto rediģēšanas rīki ir ļoti izplatīti visā internetā. Pirms ievietojat tos tiešsaistē, jūs vienmēr varat atrast piemērotu rīku, lai kaut ko pievienotu saviem attēliem.

Vai vēlaties pievienot tekstu, unikalitāti, personību vai nepieciešamību uzlabot tās apelāciju, tam ir rīks. Izmantojiet fotoattēlu rediģēšanas rīkus, lai izveidotu attēlus, kas izceļas, un piešķiriet vietnei malu .

3. Aprakstošs un ar atslēgvārdiem bagāts failu nosaukumi

SEO paraugprakse uzsver, cik svarīgi ir iekļaut atslēgvārdus faila nosaukumos, kas apraksta attēlu. Šāds faila nosaukums informē meklētājprogrammas par attēlu un to, kas tajā ir. Kad lejupielādējat attēlus, nomainiet noklusēto nosaukumu ar kaut ko, kas apraksta attēlu labākajos iespējamos apstākļos .

4. Samaziniet attēlu lielumu

Jūs varat samazināt faila lielumu, nemazinot attēla kvalitāti. Mainot izmēru un saspiežot attēlus, jūs varētu būtiski uzlabot vietnes ātrumu .

Izmantojiet Adobe Photoshop funkciju "Saglabāt Web", lai nodrošinātu, ka jūsu vietnē esošie attēli ir optimālā izmēra .

5. Izmantojiet pareizo faila formātu

Ir trīs kopīgi attēlu formāti: JPEG, PNG un GIF .

JPEG ir vispopulārākais formāts, jo tā saglabā attēla izmēru mazu. GIF galvenokārt tiek izmantots animācijām un vienkāršai mākslai. Tā atbalsta pārredzamu fonu un tādējādi ir ideāli piemērota uzņēmuma logotipiem un citiem vietņu elementiem. PNG ir modernāka alternatīva JPEG un GIF. Šis formāts atbalsta pārredzamību, automātisku gamma korekciju un labāku krāsu diapazonu.

6. Optimizējiet attēlu alt tekstu un nosaukumu

Attēla alt teksts un nosaukums ir pareizi jāizveido, lai palīdzētu jūsu vietnei iegūt labāku klasifikāciju SERPs un padara labu lietotāju pieredzi .

Alt teksts, iespējams, ir labākais veids, kā nodrošināt, ka jūsu produkti tiek parādīti Google tīmekļa un attēlu meklēšanā .

7. Izveidojiet portāla vietnes kartes jūsu vietnei

Attēlu vietņu kartes dod meklētājprogrammām informāciju par attēliem, kas pieejami vietnē. Pat ja JavaScript kods ielādē attēlu, vietnes karte ļauj šiem dzinējiem atrast attēlus. Vietnes kartes izveide ietver lapu pievienošanu informācijai par attēliem. Tas tiek darīts katram URL, kas norādīts vietnes kartē .

Attēlu optimizēšana SEO noteikti ir vērts pūles. Jūsu vietne ielādējas ātrāk un apmeklētāji var iegūt to, ko viņi vēlas ātri. Lēnas tīmekļa vietnes cieš no redzes zuduma, reklāmguvumu līmeņa samazināšanās un tādējādi arī no pārdošanas un ieņēmumiem. Iepriekš minētie padomi palīdzēs jums izvairīties no šiem zaudējumiem .

November 29, 2017