Back to Question Center
0

Semalta eksperts definē pasaulē 10 lielos surogātpasta izplatītājus 2017. gadā, lai jūs varētu droši uzturēties

1 answers:

Miljoniem interneta lietotāju katru dienu rūpējas par surogātpastu. Par labi informētu personu visās jaunās e-pasta vēstules iesūtnē ir vērsta piesardzīgi. Statistika liecina, ka surogātpasts galvenokārt tiek izplatīts pa e-pastu. 2016. gada novembrī surogātpasta ziņojumi veidoja 61,66 procentus no e-pasta satiksmes visā pasaulē. Tas nozīmē, ka visā pasaulē dienā izplatījās aptuveni 82 miljardi surogātpasta e-pasta ziņojumu - сонник мешок. Tas varētu šokēt, ka aptuveni 80 procenti surogātpasta tiek ģenerēti neliela grupa surogātpasta bandas.

Franks Abagnale Semalt klientu sekmju menedžeris Frank Abagnale apraksta pasaules 10 surogātpasta izplatītājus 2017. gadā, lai jūs varētu droši uzturēties.

1.Canadian Pharmacy

Kanādas farmācija, iespējams, ir pasaules lielākais surogātpasta ģenerators. Tiek uzskatīts, ka tas atrodas Ukrainā / Krievijā, un tas izmanto dažādas robottīklu tehnoloģijas un ķīniešu web hosting, lai aizsērētu tīklus un izplatītu "pharma spam". Miljonos surogātpulkstenes katru dienu sūta katru dienu Kanādas farmaceitisko preparātu kā labāko pretsāpju un vīriešu uzlabošanas līdzekļu avotu .

2. Michael Boehm un associates

Šī ir ilgu laiku smailu spamu organizācija, kas darbojas ar daudziem dažādiem individuālajiem un biznesa nosaukumiem. Tas izmanto dažādus lētus, automatizētus domēnus un VPS hostinga IP, lai palaistu milzīgu surogātpasta apjomu .

3. Yair Shalev (Kobeni Solutions)

Spēcīgs smails surogātpasts Kobeni Solutions atrodas Floridā, un tiek uzskatīts, ka tas ir Darrin Wohl, slavenais ROKSO surogātpasta izplatītājs. Jairam Shalevam 2014. gadā tika uzdots samaksāt 350 000 ASV dolāru soda naudu no Federālās tirdzniecības komisijas (FTC), kas saistīja viņu ar surogātpasta nosūtīšanu patērētājiem Obamacare ieviešanas laikā. E-pasta vēstulēs viņš brīdināja saņēmējus, ka, ja viņi nekavējoties noklikšķinās uz norādītās saites, lai iegādātos apdrošināšanas plānu, tie pārkāptu likumu .

4. Dante Jimenez no Investing Investments

Šis surogātpasta izplatītājs strādā ar dažiem sliktākajiem surogātpasta izplatītājiem. Kopā ar saviem kolēģiem Dante izmanto Austrumu Eiropā uzlauztos serverus un nekontrolētos uzņēmējus, lai veiktu masveida surogātpasta sūtīšanu.

5. Alvins Slokombe (Cyber ​​World Internet Services)

Šobrīd Alvins Slokomss surogātpasta, izmantojot vairākus aizstājvārdus, tostarp Brand 4 Marketing, Vietnes Traffic Network, Ad Media Plus, eBox un RCM Delivery. Viņš ir aprakstīts kā" bulletproof spam host "ar dažādas surogātpasta uzraudzības vietas un aģentūras.

6. Michael Lindsay (iMedia Networks)

iMedia Networks ir Lindsay pieredzējušais uzņēmējs surogātpasta operāciju veikšanai. Tā piedāvā izcilu hostingu populārākajiem ROKSO sarakstā iekļautajiem kibernoziegumiem. Lindsay un iMedia Networks klienti izmanto botnet zombijus un pēc tam uzņēmējas spam noderīgas kravas ārzonas. Šis surogātpasta izplatītājs un viņa banda nozag IP adreses telpām no korporācijām uz ilgu laiku un izmanto šo vietu surogātpastu.

7. Petera Severa (Peter Levashov)

Ir zināms, ka šis krievu kibernoziegums ir viens no ilgākajiem surogātpasta izplatītājiem. Viņa specializācija ir rakstīta un pārdod surogātpasts un robottīklu piekļuvi. Viņam ir arī aizdomas, ka viņš ir iesaistīts trojānu un vīrusu radīšanā un atbrīvošanā. Severam ir asociācijas ar daudziem ASV un Austrumeiropas botnet surogātpasta izplatītājiem. Viņš bija Alan Ralsky, notiesāts amerikāņu surogātpasta izplatītājs .

8. RR Media

Pamatojoties uz domu, ka tā darbojas no Huntington Beach, ASV, RR Media ir liela apjoma surogātpasts, kurā tiek izmantoti dažādi nosaukumi, lai veiktu surogātpasta operācijas. Tās reģistrētie trūkumi ietver nevēlamu e-pasta ziņojumu sūtīšanu nepilngadīgajiem alkohola un azartspēlēm.

9. Michael A. Persaud

Šogad februārī Miikam tika izvirzīta apsūdzība, pēc tam, kad tika atklāts, ka viņa surogātpasta operācijas ir saistītas ar krāpšanos ar federālajiem tīkliem. Apgalvojumā norādīts, ka šis surogātpasta izplatītājs izmantoja smaila surogātpastu (izmantojot vairākus domēnus un IP), lai nosūtītu miljoniem surogātpasta vēstules vismaz 9 tīklos.

10. Yambo Financials

Šī vētraina surogātpasta organizācija nodarbojas ar gandrīz visu veidu surogātpastu. Tas nonāk publiskos serveros, pārņem tos un izmanto tos, lai veicinātu viltus programmatūru un medikamentus un pat izplatītu bērnu, incestu un dzīvnieku pornogrāfiju. Ukrainas surogātpasta izplatītājs arī apgalvo, ka sniedz "finanšu pakalpojumus" .

Izmantojot surogātpasta izplatītājus, kuri izmanto sarežģītākas metodes, piemēram, robottīklus, katram interneta lietotājam tiešsaistē ir jābūt ļoti uzmanīgam. Atverot jaunus e-pastus, ir pareizi attīstīt un saglabāt zināmu skepsi, jo lielākā daļa surogātpasta tiek sūtīti pa e-pastu. Jūs nevēlaties kļūt par kādu no iepriekš minētajiem vai citiem surogātpasta izplatītājiem .

November 29, 2017