Back to Question Center
0

Semalta eksperts - Kā darbojas tiešsaistes krāpšanās brīdinājumi?

1 answers:

Zagļiem ir vieglāk kontrolēt virtuālās maku, kuras cilvēki ir tiešsaistēizmantojot internetu. Kad tās ir, tās izvilkt savu saturu bez īpašnieka, kas saprot, ka tas ir pagājis. Situācija tiem ir sliktākakuri nezina, kad viņi gatavojas kļūt par veida izkrāpšanu. Līdz 2000. gadam šī problēma bija tik plaša, ka bija Amerikas Savienotajās Valstīsnākt klajā ar interneta noziegumu sūdzību centru (IC3). IC3 darbojas kā norēķinu iestāde, kas saņem un saņem visas sūdzības par krāpšanu unziņojumi, kas saistīti ar internetu.

Klientu sekmju vadītājs Semalt Digitālie pakalpojumi, Max Bell, sniedz vērtīgas idejas par krāpšanos tiešsaistē un to, kā to izvairīties.

Internets kā zagļu spēļu laukums

Tā kā tīmeklis kalpo kā informācijas avots, tas darbojas kā lieliska platformano kuriem scam mākslinieki savāc savus upurus. Krāpšana attiecas uz nepareizām patiesībām vai attiecīgo faktu noslēpšanu, kas noved pie upuriemveicot pasākumus, kas galu galā viņiem izmaksās.

Identitātes zādzība un viltošana

Pat rūpīgi cilvēki ir identitātes zādzības upuri. Skimming ir process, kasizmanto elektroniskas ierīces, lai nelikumīgi uzglabātu un izgūtu kredītkartes informāciju no lietotājiem pēc pirkuma veikšanas. Preteksts ir, kad kādsaicina kartes īpašnieku izliekoties par uzņēmuma pārstāvi un pieprasīt personas datus, pretenzējot par datu atjaunināšanu. Kad zagļi nozagidentitāti, viņi var izmantot informāciju, lai veiktu krāpšanu, padarot viltus viltojumus nosaukumam.

Lietotāji var pasargāt sevi, sasmalcinot visus e-pastu un kvītis, kuriem tie nav vajadzīgi.Aizsardzības atslēgu pievienošana privātiem e-pastiem. Ja kāds baidās no kredītkartes noņemšanas, viņiem vajadzētu izvēlēties maksāt, izmantojot naudu. Nekad nesniedzpersoniska informācija neatkarīgi no situācijām.

Veselības apdrošināšana Identitātes krāpšana

Krāpšanas gadījumos var parādīties nozaudētas vai nozagtas apdrošināšanas kartes. Krāpnieki turpinakļūstot sarežģītākam, piemēram, 2004. gadā, kad neapmaksāto apdrošināšanas atlīdzību summa bija 30 miljoni. Apdrošināšanas identitātes krāpšanarezultāts telemārketings, surogātpasta vēstules vai neapmierināti darbinieki. Pēdējie var radīt maldinošas informācijas par pacientiem ierakstus..

Cilvēkiem ir jānodrošina viņu medicīniskie dati, apdrošināšanas informācija un citidokumentu noņemšana no zagļiem. Visiem neizmantotajiem apdrošināšanas prasījumu numuriem ir nepieciešams smalcināšana. Pacientiem jāatturas parakstīt segas veselībuapdrošināšanas apstiprinājumi. Viņiem būtu jāzina, cik daudz viņi varētu maksāt no kabatas iepriekš.

Paziņojumi, lai samazinātu maiņu

Krāpniecības brīdinājumi tiešsaistē informē personas par aizdomīgām darbībām, kas viņus ietekmē,ļaujot viņiem ātri reaģēt uz to. Lietotājs uzzina īpašās darbības, kuras zagļi mēģina piekļūt. Konta īpašnieks, banka vaiorganizācija nosaka parametrus, kad un kā paziņojums aktivizējas un sasniedz īpašnieku. Parametri nodrošina iespējuorganizācijas, lai uzraudzītu darbību. Jebkuri darījumi ārpus šiem parametriem rada paziņojumu. Tas ļauj lietotājam atbildēt, vaiviņi apstiprina vai noraida minēto darbību. Kredītkartes uzņēmumi arī palīdz novērst identitātes zādzību, pielāgojot lietotājupaziņojumi. Šie uzņēmumi atzīmē jebkuru darbību, kas neatbilst īpašnieka profilam. Tomēr veiktā darbība ir atkarīga no klientacentieni iesniegt sūdzības un ziņojumus par aizdomīgām darbībām.

Rīcība

Ja tiek parādīts brīdinājums par krāpšanu tiešsaistē, sāciet, uzreiz atbildot uz tominimizēt iebrucēja darbību kontā. Pēc tam izveidojiet krāpšanas brīdinājumu par kredīta ziņojumu, kad tiek parādīts jauns paziņojumsir jauna kredītprasības rinda. Pieprasiet kopiju no kartes uzņēmuma, lai pārskatītu un konstatētu, ka visas darbības nav atpazīstamas. Daži uzņēmumipiedāvā iespēju iesaldēt kredītu kredīta ziņojumā. Tas ierobežo to, kam ir piekļuve pārskatam.

Ziņošana par identitātes krāpšanu

Jo ātrāk reaģē uz krāpniecisku darbību, jo ātrāk to var kontrolētto datu izmantošana. Pirmais solis ir ziņot par identitātes zādzības gadījumiem kredītvēstures iestādēs. Pēc paziņojuma viņi novērš jebkurujauni konta atvērumi cietušā vārdā. Nākamais solis ir brīdināt iestādes.

Vissvarīgākā daļa ir sazināties ar kredītkaršu kompānijām. Viens varir jāmaina konti, logins un paroles. Arī saziņa ar tālruņa uzņēmumu var strādāt pie īpašnieka priekšrocības, jo tie var palīdzēt paziņotjebkuru izmaiņu lietotājs. Viņi palīdzēs pārraudzīt paziņojumus un ziņojumus Source .

November 28, 2017