Back to Question Center
0

Semalta eksperts - Kā no Google Analytics noņemt Darodar novirzītāja surogātpastu?

1 answers:

Surogātpasta sūtītājs var būt nozīmīgs jautājums, kas skar lielāko daļu vietņu īpašnieku. Piemēram, rodas vairāki gadījumi, kad Google Analytics reģistrē vairākus tīmekļa apmeklējumus, kas ne vienmēr nozīmē, ka tie sasniedz jūsu vietni. Darodar ir domēns, kas ļauj surogātpasta apmeklējumus vietnē. Šī metode ir standarta melnā cepure hakeriem. Darodar ir trešās puses bot, tāpat kā tīmekļa rāpuļprogrammas, kuras parasti izmanto meklētājprogrammas , lai nokļūtu klientiem - rest home insurance cost. Lielākajai daļai cilvēku, kas darbojas tīmekļa vietnēs vai SEO aģentūrās, ir jāizstrādā efektīvi līdzekļi, lai pārtrauktu Darodar.

Daži no Semalt Senioru klientu sekmju pārvaldnieka Artem Abgarian veidiem, lai palīdzētu jums noņemt šo bot no Google Analytics, ir šādi:

Pieprasījums to noņemt no savas tīmekļa vietnes

Viens no vietējiem veidiem, kā rīkoties ar Darodar, var lūgt viņiem pārtraukt savu bot. Jūs varat aizpildīt vienkāršu veidlapu, ko tās nodrošina, un atzīmēt tīmekļa vietnes, kurās nevēlaties, lai tās apmeklētu.

Bloķēt Darodar no jūsu tīmekļa vietnes pārmeklēšanas

Tīmekļa vietnēm, kurās tiek izmantots Apache serveris, faila .htaccess noklusēšana jūsu direktorijas saknē var novērst Darodar parādīšanos. Kopējā meklētājprogrammu robotprogrammatūra joprojām redzēs jūsu vietni, bet Darodar to nedarīs. No viņu paneļa viņi redzēs 403 statusa koda atbildi. Viņiem nav tiesību skatīt šo lapu, kas nozīmē, ka GA izsekošanas kods netiks izpildīts, lai ierakstītu apmeklējumu. Varat palaist tādus kodus kā:

RewriteCond% {HTTP_REFERER} (. *) Darodar.com [NC]

RewriteRule ^ (. *) $ - [F]

Ir svarīgi būt uzmanīgiem, vadot šādu kodu savā vietnē. Šī pasākuma konsultēšana tīmekļa vietnes izstrādātājam var būt vērtīgs uzņēmums. Jebkāda kļūda šajā solī var izraisīt visas vietnes ielādi.

Izmantojiet pielāgotus filtrus pakalpojumā Google Analytics

Cilvēkiem, kuriem ir Google Analytics konts, darījumi ar Darodar var būt vienkārši. Atsevišķiem filtriem var palīdzēt noņemt no Google Analytics, kā arī apturēt nākotnes Darodar nodošanu. Lai veiktu šo uzdevumu, varat pieteikties savā GA kontā. Augšējā labajā stūrī esošajā cilnes Administrēšana lodziņā varat pievienot filtru. Jūs varat ievietot Darodar izņemšanu filtra lodziņā. Iestatiet filtra veidu, ko izslēgt. Atsauces radio poga jānosaka, izslēdzot. Šī pielāgošana var novirzīt novirzīšanas datplūsmu no jūsu Google Analytics. Turklāt ir iespējams piemērot citus pielāgotus filtrus, piemēram, IP adresi. Vienmēr atcerieties saglabāt veiktās izmaiņas pirms iziet no pielāgošanas lapas. Šie filtri var bloķēt šos robotus .

Secinājums

Darodar noņemšana no Google Analytics var samazināt jūsu vietnes statistiku līdz nullei. Dažos gadījumos šāda datplūsma joprojām parādīsies jūsu iepriekšējās vietnes statistikā. Tomēr jūs varat izmantot šīs vadlīnijas, lai to noņemtu no savas vietnes. Tāpat jūs varat veikt nozīmīgas vietnes kampaņas korekcijas.

November 29, 2017