Back to Question Center
0

Semalta eksperts paskaidro, kāpēc jums vajadzētu izmantot video mārketingu

1 answers:

Pēdējo desmit gadu laikā digitālā ainava ir bijusi daudzbūtiskas izmaiņas. Cilvēki pietrūkst galddatoru un klēpjdatoru izmantošanas, lai meklētu saturu tiešsaistē. Tā vietā viņi tagad izvēlassaviem mobilajiem tālruņiem un planšetdatoriem .

Par laimi, ir viegli sekot mainīgajai ainavai.Viens labs veids, kā to izdarīt, ir video mārketings, vismodernākā satura forma. Šajā straujajā pasaulē video mārketings ir viensno tiešsaistes satura veidiem, kas lietotājiem nodrošina vajadzīgo vērtību, atbilstību un elastību .

Kā viens no pieprasītākajiem mārketinga veidiem ir video mārketingsizceļas kā viena lieta, kuru jums vajadzētu izmēģināt kā tirgotājam, ja to jau nelietojat.

Ryan Johnson, vecākais pārdošanas vadītājs Semalt Digitālie pakalpojumi piekrīt video mārketinga uzsākšanas iemesliem, kā izklāstīts turpmāk.

1. Veicina zīmola atsaukšanu

.

Videoklipi parasti ir ļoti vizuāli un dzirdami. Tā rezultātā ir vieglāklai lietotāji varētu atcerēties video saturu, salīdzinot ar teksta saturu. Kad klients atceras jūsu saturu, viņš atcerēsies arī tojūsu zīmols, tādējādi palielinot pārdošanas apjomu. Klienti var arī kopīgot videoklipus, kas viņiem patiks, tādējādi palielinot jūsu tiešsaistes sasniedzamību.

2..Uzlabo vietnes SEO

.

Semalt tirdzniecības pieredze rāda, ka tā ir kvalitāte un atbilstošavideo saturs var ievērojami uzlabot jūsu vietnes SEO, novirzot lietotājus uz jūsu lapu. Turklāt tas var arī uzlabot jūsutādējādi paaugstinot klikšķu skaitu visā vietnē.

3. Visās ierīcēs darbojas labi

Mūsdienās ciparu mārketinga virzītājspēks ir atsaucīgsdizains. Ja uzņēmuma saturs konkrētajā pārlūkprogrammā vai ierīcē nedarbojas labi, uzņēmums, kurš to izmanto, zaudēs daudzsatiksme un tā rezultātā tiek samazināts klikšķu skaits. Par laimi, video mārketinga saturs ir pilnībā piemērots patēriņamneatkarīgi no tā, kuru ierīci izmantojat.

4. Stiprina jūsu zīmola ziņojumu.

Izmantojot tiešsaistes video mārketingu, jums ir lieliska iespēja uzlabotziņa virza savu zīmolu un virzīt savu uzņēmumu. Tas ir ideāls rīks, kas ļauj klientiem saprast, kas jums ir, vienkāršitādas funkcijas kā zīmols un dizains, un sarežģītākas funkcijas, piemēram, saturs un balss.

5. Video saturs var viegli pārnēsāt vīrusu

.

Lielākā daļa cilvēku, kas patērē mobilos videoklipus, parasti dalās tajā ar citiemcilvēki. Šī kvota ir daudz lielāka par akciju likmēm, ko tur citādos satura veidos. Turklāt lielākā daļa cilvēkudrīzāk iesaistītos video ziņojumā, salīdzinot ar tekstu balstītu ziņu. Tāpēc video saturs ir ļoti spēcīgs rīksjebkura zīmola ar mērķi paplašināt tā sasniedzamību tiešsaistē .

Radot videomateriālu, kas ir informācija, ir blīva, pieejamaun ar to viegli mijiedarboties, zīmols var attīstīt lielus panākumus un uzlabot klientu atgādinājumu. Tam ir arī spēja ietekmētjūsu auditoriju personīgajā līmenī, kā arī veicināt pārdomas, kuru pamatā ir emocijas. Klienti vēlas justies lieliski par viņu izvēlija tas ir izdarīts labi, ir viens no labākajiem veidiem, kā radīt šo sajūtu Source .

November 27, 2017