Back to Question Center
0

Semalta eksperts zina, kā atbrīvot Google Analytics no trokšņa

1 answers:

Google Analytics metodoloģiskās pārbaudes ir ļoti svarīgas. Pārejot uz to, Ivans Konovalovs, augstākais eksperts no Semalt , jums pateiks, kā atbrīvoties no trokšņa ar dažiem fundamentāliem filtriem.

Google Analytics ir viena no spēcīgākajām platformām, lai iegūtu ieskatu un vērtīgu informāciju par jūsu vietnēm. Visi tie varētu tieši vai netieši ietekmēt jūsu uzņēmuma izaugsmi - casino magik. Pirms dažu kostīmu rakt, jums vajadzētu pieņemt svarīgus lēmumus un izvēlēties uzticamus avotus, lai atbrīvotos no trokšņa.

Ir droši teikt, ka Google Analytics radītā trokšņa filtrēšana ir nozīmīga. Jums bieži vajadzētu veikt dažas izmaiņas savos datos un atrast dažus trokšņa filtrēšanas veidus. Turklāt jums vajadzētu saprast, kāda veida datplūsma jūsu vietne saņem un kā saglabāt tās kvalitāti. Dažu vietņu izveide ir vienkārša, taču ir daudz grūtāk tikt galā ar daudziem viedokļiem, nodrošinot, ka jūsu vietne saņem kvalitatīvus trāpījumus. Jums var būt arī grūti tikt galā ar kontu struktūru un pieprasīt kāda palīdzību šajā sakarā. Tomēr dažas lietas ir svarīgas mums visiem .

Google Analytics filtru ieviešana

Google Analytics filtri, kā skaidri norādīts ar tā nosaukumu, sniedz mums iespēju mainīt un ierobežot datus. Parasti to var apskatīt lapas skatījumu sadaļā. Google Analytics ir savs interfeiss, kas ļauj lietotājiem izveidot vairākus filtrus, kas tiem vislabāk atbilst..Katram filtram ir savas funkcijas un filtri. Varat izslēgt vai iekļaut konkrētos datus. Turklāt jūs varat izveidot pielāgotus filtrus, kas tiek izvietoti, pamatojoties uz pasūtījumiem, kas minēti sadaļās "Piešķirt filtru" .

Atbrīvojieties no trokšņa, izmantojot pamatfiltrus

Ir svarīgi filtrēt jūsu viedokļus, jo tas ietekmē ienākošos un izejošos datus. Jūs varat atjaunot filtrētos failus un informācijas komplektu kaut kur datorā.

Bet pirms to darāt, jums jāpatur prātā šādas lietas:

1. Iekšējā IP filtra izslēgšana

Jums jālikvidē jūsu organizācijas viedokļi, lai nodrošinātu jūsu datplūsmas kvalitāti. Gandrīz visi izveidotie uzņēmumi to dara un tagad un pēc tam maina savus datus. Apmeklējumi, kas nāk tieši no jūsu biroja, daudz vairāk atšķiras no ārējo avotu apmeklējumiem. Jūs varat vienkārši izslēgt iekšējās IP adreses no skatīšanas sadaļas pakalpojumā Google Analytics. Tīklos ir iespējams arī pievienot dažādus filtrus, izmantojot pāris IP adreses. Ja jūsu vietne ir salīdzinoši liela un jūs izmantojat Google pārvaldnieka funkciju, jums jāpārtrauc ziņu sūtīšana uz jūsu vietnēm, kuras Google vadītājs ir mainījis ar īpašiem noteikumiem un makro .

2. Maza izmēra filtri un kampaņas atribūts

Lai panāktu kvalitatīvus rezultātus, kampaņām un to atribūtām jāpiespiež kampaņas ar mazajiem burtiem. Ja tīmekļa vietņu kampaņai izmantojat marķēšanas parametru, lai izveidotu pielāgotu URL kampaņai, katrs parametrs jānorāda, ņemot vērā tā auditorijas veidu un tam izveidoto filtru. Piemēram, jūs varat nosaukt filtru kā LinkedIn un sākt saņemt satiksmi tieši no šīs sociālo mediju vietnes .

Secinājums

Šīs ir dažas ļoti vienkāršas filtra idejas, lai atbrīvotos no trokšņa. Cerams, ka jūs iegūtu pietiekamu informāciju no šīm idejām un varēsit uzturēt jūsu tīmekļa vietnes kvalitāti un ticamību .

November 29, 2017