Back to Question Center
0

Semalta eksperts zina, kā bloķēt novirzīšanas mēstuli pakalpojumā Google Analytics

1 answers:

Surogātpasta atsaukšana iznīcina ikvienu, jo īpaši personu, kas vada e-komercijas vietni. Pārlūkojot jūsu Google Analytics vietnes datus, jūs varat redzēt gadījumus, kad jūsu vietnei ir nosūtīšanas surogātpasts. Ir grūti novērtēt un novērtēt jūsu interneta mārketinga centienu faktisko veiktspēju .

Lielākā daļa vadlīniju par atsauces surogātpasta noņemšanu, šķiet, nedarbojas. Daudzos gadījumos cilvēki iegulda līdzekļus melnā cepure SEO aģenti, kas galu galā sniedz cilvēku trafiku no surogātpasta vai robotprogrammatūras. Ir metodes, kas var palīdzēt noņemt novirzīšanas spamu no Google Analytics - font with transparent background generator.

Daži no līdzekļiem surogātpasta novēršanai šeit ir definēti Andrew Dyhan, Semalt Klientu sekmju vadītājs.

Kas ir nosūtīšanas surogātpasts

Nevēlamā mēstule ir datplūsma, kas rodas jūsu vietnē no citiem domēniem. Lielākajā daļā gadījumu jebkura saišu veidošana lietotājam sniedz surogātpasta datus. Daži no domēniem, kas satur viltus tīmekļa apmeklējumus, ir no robotprogrammatūras vai robotu tīkliem. Sūtījumu surogātpasts var notikt divējādi:

Ghost apmeklējumi

Šī novirzīšanas mēstule parādās jūsu Google Analytics lapā. Tāpat viltus tīmekļa apmeklējumi var parādīties jūsu analītiskajos datos, bet ne jūsu vietnes informācijas panelī. Šie anonīmie lapu apmeklējumi veido viesības ar spoku lapu .

Rāpuļi

Daži domēni var saturēt satiksmes robotus..Tīmekļa apmeklējumu iegūšana no robotprogrammatūras var novest pie vietnes, kurā tiek gaidīts daudz lapu apmeklējumu no citiem avotiem. Botnets un tīmekļa rāpuļprogrammas var izraisīt daudzkārtēju nelabvēlīgu ietekmi uz vietnes informāciju .

Abos gadījumos novirzīšanas datplūsma noved pie nepareizas informācijas par mārketinga kampaņas norisi. Turklāt daudzi spoku lapu apmeklējumi, kas saistīti ar novirzīšanas surogātpastu, padara SEO procesu apgrūtinošu, lai uzraudzītu un pielāgotu jūsu kopējo mērķi .

Notiek novirzīšanās no surogātpasta

Personas var noņemt šo datplūsmu no savas Google Analytics pēc dažām vienkāršām darbībām. Viena no visefektīvākajām metodēm šī uzdevuma veikšanai ir ievietot .htaccess failu domēna saknes direktorijā. Šis fails novirza rāpuļprogrammas atbilstošā veidā, lai apstrādātu jūsu servera pieprasījumus. Personas, kas izmanto Apache serveri, var palaist dažas komandas, lai veiktu šo pielāgošanu. Nepieciešams rūpīgi kontrolēt šo procesu. Visu tīmekļa vietņu izvilkšana ir ļoti vienkārša, ja darbojas kodi.

Uzlabotie mēstuļu filtri var palīdzēt noņemt novirzīšanas surogātpastu. Google Analytics kontā varat izmantot šo funkciju administrācijas izvēlnē. Turklāt jūs varat pievienot rīku pielāgotus filtrus. Šie filtri var bloķēt datplūsmu no konkrēta domēna. Ir iespējams arī novērst satiksmi, izmantojot IP adresi. Drošs e-pasta pakalpojumu sniedzējs var palīdzēt atklāt dažus surogātpastu, kuru mērķauditorija ir lietotāja e-pasta konti .

Secinājums

Sūtījumu surogātpasts var samazināt jūsu Google Analytics konta informācijas precizitāti. Ir svarīgi noņemt novirzīto surogātpasta satiksmi, jo šie viltus rezultāti var izraisīt resursu zudumus. Turklāt šī satiksme liek cilvēkiem pieņemt nepareizus lēmumus par to, kā darbojas interneta mārketinga kampaņa . Katram uzņēmumam vai uzņēmumam ir svarīgi risināt jautājumus par surogātpastu. Šīs vadlīnijas ir dažas idejas, kuras jūs varat izmantot, lai novērstu pārsūtīšanas surogātpastu .

November 29, 2017