Back to Question Center
0

Šis reklāmu pasaule vai kā padara patērētājus mīlēt jūs - Semalt ekspertu mārketinga stratēģijas

1 answers:

Pašreizējā pasaule, kurā mēs dzīvojam, ir reklāma, reklāmas pasaule. Bez reklāmām nebūtu vajadzīgas tādas lietas kā televīzija, radio vai sociālais medijs. Pats par sevi saprotams, ka mums tad būs jāmaksā vairāk par lietām, kas mums vajadzīgas. 86% iedzīvotāju uzskata, ka ir nepieciešams reklamēt bezmaksas saturu tiešsaistē - larose posay bb pantip plaza. Tomēr tas nedod tirgotājiem tiesības izmainīt mūs ar reklāmām. Tālāk ir četras Oliver King Semalt eksperta stratēģijas, kuras patiešām var padarīt patērētājus laimīgus .

Padarīt personisku

Neviens, kas potenciālajiem klientiem kaitē, nekā iebiedējošs pārdevējs, kas mēģina piespiest jūs nopirkt šo vai visu produktu par katru cenu. Tas ir milzīgs izslēgšanas un ļoti neefektīva, kad runa ir par konversiju. Patērētāji var jums pielāgot vai ņemt vērā jūsu kaitinošo uzvedību un solījumu nekad neiesaistīties ar jums vai zīmolu, kuru jūs pārstāvat .

Sociālā vide tagad ir vērsta uz patērētājiem vērstu pieeju, kas ir jāatspoguļo digitālās tirdzniecības stratēģijā. Patērētāji ir jāapstrādā tā, kā viņi vēlas tikt ārstēti. Vienīgais veids, kā viņi to var panākt, ir tas, ja viņi izmanto sociālo pārraudzību un analīzi..Tie palīdz identificēt patērētāju noskaņojumu, lai tirgotāji varētu tos mērķēt, ja viņi iesaistās autentiskajās sarunās ar viņiem. Optimizējot šos biznesa aspektus, tirgotājam būs iespēja pastiprināt savus SEO centienus .

Padariet to atbilstošu

Tik daudz, cik svarīgi ir personalizācija, nav iespējams uzzināt, kas skan konkrētu amatu, kādā brīdī viņiem to var piekļūt, kā arī citu informāciju, kas viņiem varētu būt interese. Vietējam tīklam vajadzētu palīdzēt, piedāvājot ieteikumus saturam, ko patērētāji sekojiet. Tirgotājiem būtu jāzina, ka ieteikumiem jābūt atbilstoši lasītāja gaumei un vēlmēm. Ja tie ietver saites uz ziņām, kas ir saistītas ar to, ko lasītāji interesē, bet citādi tie nav atrasti, tad vietne kļūst par uzticamu un vērtīgu resursu, kas ir piemērots SEO. Rezultāts ir tāds, ka izdevējam ir liels ieņēmumu līmenis, vienlaikus sniedzot patērētājiem neaizmirstamu satura atrašanas pieredzi, kas viņiem palīdzēs atgriezties vēl vairāk .

Padarīt savlaicīgu

Dažas lietas, ko patērētāji uzskata par kaitinošiem, kad runa ir par digitālo mārketingu:

  • Kuponi, kas izstājies par preces, ko viņi tikko iegādājās, jo tie nav lietderīgi ikvienam, kam ir ierobežota telpa vai finanses, lai uzkrātos pirms tā termiņa beigām.
  • Atkārtotas reklāmas Facebook par precēm vai pakalpojumiem, ko tās jau iegādājušās
  • .
  • E-pasta abonēšanas lodziņi, kas tiek parādīti, tiklīdz viens atrod to saturu
  • .

Tirgotājiem digitālais mārketings jāizmanto tā, lai patērētāji viņiem būtu lojāli. Minētie annoyances var likties mazs, bet maz lietas sakrīt. Sakarā ar neierobežotu avotu lietām, kas attiecas uz to, ko viņi vēlas, nedod viņiem iemeslu neizvēlēties zīmolu, kuru pārdodat. Izmantojot atsauksmes no klientu atsauksmēm un sociālo mediju, pārliecinieties, ka visi pakalpojumi ir cieši saistīti ar viņu vajadzībām .

padarīt to salīdzināmu

Pēdējais, bet ne mazāk solis ir radīt saturu, kas skar relatable cilvēka emocijas. Emocijas ir lielisks motivators. Daži patērētāji var jokot par to, kā reklāma ir emocionāli manipulatīva, taču viņi nekad to nevar aizmirst nākotnē .

November 29, 2017