Back to Question Center
0

Spam aizsardzība: ceļvedis no Semalt

1 answers:

Lielākajai daļai e-pasta ziņu ir surogātpasta ziņas savās mapēs. Surogātpasta e-pastu atšķiršana no ticamiem avotiem ir būtiska katram lietotājam.

Surogātpasta e-pastos var būt kaitīgas Trojan programmas vai ir paredzēts veikt citas darbības, kas maldina upurus, parādot slēptu aicinājumu uz darbību. Surogātpasta izplatītāji piekļūst jūsu datoram un sūta jums e-pastus par reklāmām, kuras nevēlaties redzēt. Dažos gadījumos surogātpasta izplatītāji var gūt panākumus datortīklu sistēmā. Šis efekts var dot viņiem piekļuvi jūsu ticamiem e-pastiem, kas tos var padarīt par likumīgām personām. Citos gadījumos surogātpasta izplatītāji var sūtīt nepiemērotu saturu bērniem, tostarp pornogrāfiju.

Apstāšanās no surogātpastu ir nepieciešama personai, kas strādā tiešsaistē. Lai paliktu prom vai skenētu surogātpastu, Lisa Mitchell, eksperts no Semalt , iesaka šādus pasākumus.

1. Izmantojiet surogātpasta filtrēšanas programmatūru

Ir daži anti-spam programmatūras risinājumi, kas kalpo, lai bloķētu surogātpasta saturu no nezināmiem lietotājiem. Šie filtri skenē un atklāj ienākošos ziņojumus. Programmatūra var bloķēt e-pastus, kuros ir surogātpasts, un atļaut tiem likumīgus. Šo bloķējošo programmatūru instalēšana var labvēlīgi ietekmēt jūsu vietnes stabilitāti, kā arī uzlabot dažus no jūsu SEO centieniem.

2. Ir vienreizēja e-pasta adrese

Personām ar darba e-pastu vai emuāra emuāru, ir svarīgi izmantot bezmaksas darba e-pastu..Surogātpasta izplatītāji var noķert tīklu un saņemt e-pastus savā tīmekļa vietnē. Šajā gadījumā viņi var sūtīt savus ziņojumus, kas satur surogātpastu, uz e-pasta ziņojumiem, kas neietekmē kādas personas informāciju. Surogātpasta izplatītāji izmanto tādas taktikas kā lure, reklāmas un freebies, kas var viegli atvieglot cietušo.

3. Nespiediet saites surogātpasta e-pastā

Šīs saites var izpildīt kaitīgus uzdevumus, piemēram, SQL injekcijas vai piesaistot pārlūkprogrammu par ļaunprātīgiem hacks. Citos gadījumos šīs saites var izsaukt viedtālruņu kodus, tādēļ tās izpilda tādas funkcijas kā attālināti rūpnīcas atiestatījumi.

4. Filtrējiet uzticamus un aizdomīgus SEO rīkus

Ar interneta mārketinga sākumu, surogātpasta izplatītājiem ir efektīvas SEO metodes, kā arī daudzi rīki. Viņiem ir daudz panākumu, automatizējot lielāko daļu savu procesu, tāpat kā tipiskas interneta mārketinga metodes. Surogātpasta izplatītājiem ir automatizācijas rīki, kas var palīdzēt viņiem noārdīt tūkstošiem derīgu e-pasta adreses.

5. Neatveriet pielikumus surogātpasta vēstulēs

Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā iegūt uzbrukumus no Trojans, ir atvērt pielikumus, kuros ir trojāni. Tie ir hakeru radīti rīki, kuru īpašie uzdevumi tiek veikti cietušā datorā. Viens no izplatītajiem veidiem, kā surogātpasta izplatītāji izmanto, tiek nosūtīta informācija par sarakstiem, katalogiem vai groziem kā dokumentu fails pa pastu.

Secinājums

Katra persona, kas izmanto datoru vai mobilo tālruni, lai piekļūtu internetam, ir surogātpasts. Surogātpasta vēstules nāk no hakeriem ar ļaunprātīgiem sliktiem nodomiem par viņu mērķi. Atkarībā no upura neaizsargātības un nezināšanas, šie e-pasta ziņojumi var kolonizēt visu iesūtni. Tie var ietekmēt vietņu darbību un galu galā nozagt no lietotāja. Svarīgi ir apturēt surogātpastu. Surogātpasts var ne tikai padarīt uzņēmumu ciest zaudējumus, bet arī samazināt mājas lapā. Jūs varat izvairīties no surogātpasta uzbrukumiem, izmantojot šos norādījumus Citos gadījumos jūs varat atklāt ļaunprātīgu e-pastu un izvairīties no tā, padarot surogātpasta izplatītāju pa e-pastu Source .

November 28, 2017