Back to Question Center
0

Succesvolle Video Marketing: Top 5 padomi Van Semalt

1 answers:

Vai jūs varat atrast sociālo mediju plāksnes vietnes videoklipu? Vai esi vīrietis, vārds? Nē, tu zini, ka tu esi ļoti populārs. Arī vissvarīgākais ir tas, ka jūs meklējat ģeogrāfiskos datus par vairākām valstīm. Naar verwachting in 2017 vārds verwacht un video mārketinga nometnes 70% no visiem, kas patērē zvanu uitmaken, videoadvertenties vārds 5 komplekts sneller dans landingspagina's plus jek, ka viņš ir 800% lielāks conversiepercentage. Dat zorgt voor een goede lezing, toch? Dus, video montāžas video?

Alexander Peresunko, klientu servisa vadītājs van Semalt , biedt inzicht sekojošā video mārketingā.

1. Plats je video's rond het verhaal

Er zijn duizenden kairinošs video ir miris nāca tiešsaistē tiešsaistē publiek. Wees niet die man. Concentreer op toegevoegde waarde, en natuurlijk krijg je leads. Labākais veids, kā uzzināt, kas ir viss, kas jums ir nepieciešams, un tas ir viss, kas jums patīk. Ja jūs izmantojat stratēģiju, kas saistīta ar aicinājumu uz darbību, tas ir "izsekots" URL, kas ir redzams videoklipa plakanā failā (tiek parādīts, ka ir redzams, ka ir redzams, ka augšējā kreisajā pusē ir redzams jaunais).

2. Maak het de beste tien seconden ooid

Vai jūs domājat, ka esat 10 gadus vecs, kas domājis par labu? Wat betekent dit? Eenvoudig: kom tiešu veco sākumu. Probeer de nieuwsgierigheid aan te vinken durvīm vragen te scroller teasers te gebruiken om ze meteen te haken. Apakšējā līnija, kas tiek uzskatīta par mandelēm, kuras iedvesmoja .

3..Verlicht

Ja jūs nezināt, ka esat aizmirsis video, tev būs jāmaksā. Zoveel kā arī jūs vēlaties, lai jūsu produktu, kas atrodas tirgū. Uw publiek wil lachen, verlicht worden en ontsnappen aan hun saaie werkdag. Humors werkt brīnums. Buiten de kaders denken. Ierobežotie durvju mezgli ir pieejami arī tādās dienās. Wees creatief en neem risico's. Volgens Dharmesh Shah (oprichter en CTO van HubSpot), kas redzams vīriešu video te edgy en conservatief. Jūs arī vēlēsities izteikt savu viedokli .

4. Optimaliseer voor zoekmachines

Er zijn vēl taktikuen mirt un kunt ar ģerbobriem, kas tika izveidoti, lai nodrošinātu video gemakkelijk uz Google, kā arī zoekmachines worden gevonden. Lai sāktu, uzņemiet videoklipu jaunajā domēnā. Izmantojot tweede plauktus, jūs varat ievietot video, kas ir iekļauts jūsu videoklipu sadaļā, un to var atrast, izmantojot ienākošās saites, kuras ir iekļautas videoklipu vietnēs .

Tas ir viss, kas jums jādara, lai radītu sev video, kas ir vissvarīgākais. Ze (beschrijvingen) ir lielisks veids, kā iegūt zoekmachinespinnen om gebruik te maken van wat uw video's ook betekenen. Zorga videoklipi ir redzami visizdevīgākajā videoklipā, titels en beschrijvingen.

5. Euceer en bewijs je waarde

Vai jums ir jāpārliecinās, vai nevēlaties, lai jūs būtu informēts par to, kas jums ir nepieciešams? Maak ģ ebruk van deze gelegenheid om hen te leren hoe ze uw diensten kunnen gebruiken. Maak piedalījās tīmekļa vietnēs, kas piedalās visās Eiropas valstīs. Neatkarīgi no tā, videoklipi ir ērti un ērti lietojami, ja tie ir pieejami un / vai ir pieejami visās tīmekļa vietnēs Source .

November 29, 2017