Back to Question Center
0

Tiešsaistes krāpšana un viltus - Semalta eksperts zina, kā minimizēt iedarbību

1 answers:

Šodien tīmekļa vietnē ir liela nozīme cilvēku dzīvē. Daudzas vietnes piedāvā patiesu saturu un produktus. Tomēr ir arī citi, ka tiešsaistes lietotājiem ir jārūpējas par to visu. Iemesls ir saistīts ar pieaugošo krāpšanas un krāpniecības darbību veikšanu tiešsaistē .

Oliver King, vadošais eksperts no Semalt , sniedz jautājumus, kas var palīdzēt novērst krāpšanu tiešsaistē un krāpšanos tiešsaistē .

Visbiežāk sastopamā interneta veida izkrāpšana

veids, kā krāpnieki mēģina iegūt informāciju no nenojaušiem lietotājiem, turpina dažādot. Tālāk ir norādīts desmit labāko interneta un e-pasta krāpšanas sarakstu saraksts .

1. Nigērijas krāpšana

Tie ir e-pasta ziņojumi no Nigērijas, kas apgalvo, ka viņiem ir autoratlīdzība, un gaida mantojumu, un viņiem ir vajadzīga palīdzība, lai to iegūtu.

2. Garantētā kredītkaršu pieņemšana vai aizdevums

Tie piedāvā garantētu kredītkartes vai aizdevuma pieņemšanu. Tie var izskatīties ticami, jo daži kredītkaršu uzņēmumi maksā nodevu .

3. Loterijas Scam

Tie ir gadījumi, kad upuri turpina spēlēt totalizatorus, bet nekad neuzvar..

4. Pikšķerēšana

Tās ir saites, kas tiek izmantotas, lai novirzītu lietotājus uz vietnēm, kurās viņi mēģina pārliecināt viņus izdalīt ar personisku informāciju, izmantojot vilinošus piedāvājumus .

5. Pārmaksu scam

Tas ietver nozagtus neautorizētus naudas pārskaitījumus, kas paredzēti dārgiem priekšmetiem. Kad tas ir nogādāts bankā, scammer lūdz līdzsvaru kopā ar preci. Vēlāk, kad iestāde paziņoja par noraidīto maksājumu .

6. Karjeras iespējas

Scammers piedāvā iespēju nodarbināt un pieprasīt bankas informāciju par komisijas maksām. Viņi izmanto šo iespēju, lai nozagtu identitāti turpmākai krāpšanai .

7. Labdarības ziedojumi

Tie gūst labumu no indivīdu labdarības, kad cilvēki sūta naudu neesošu labdarības organizācijām .

8. Brīvdienas brīvdienas

Ceļojumu izkrāpšana var izrādīties brīva, tikai lai saprastu, ka, reģistrējoties un ierodoties, tie ir dārgi.

9. Piramīdas shēma

Tās ir bagātīgas ātras shēmas ar nelielām izmaiņām, kuras scammers sasniedz, izmantojot e-pastu .

10. Pelniet naudu no mājām

Dažreiz tie ir patiesi, bet daži scammers var vēlēties izmantot tādas priekšrocības kā naudas sūtīšana apmaiņā pret sulīgiem padomiem. Tās var arī nosūtīt programmas, kurās darbojas vairāki reklāmas logi, kuri surogātpasta izplatītājiem ir izdevīgāki .

Scam un krāpšanas tiešsaistē statistika

Krāpšana ietver pretenzijas, viltus identitātes izmantošanu vai viltotu pakalpojumu vai produktu radīšanu..Cilvēkiem tiek lūgts rūpēties par šī notikuma gadījumu, jo tas ietekmē viņu drošību. Kibernoziegumi ir pastāvīgi draudi, un tas var būt tikpat kaitīgs kā kāds, kas nonāk mājās. Vidējās izmaksas uz vienu personu ir palielinājušās par 50%, sākot no 197 ASV dolāriem 2012. gadā līdz 298 ASV dolāriem 2013. gadā, palielinot izsekojamību. ASV izmaksas ir 113 miljardi ASV dolāru.

Tiešsaistes finanšu krāpšanas atzīšana

Visizplatītākie tiešsaistes izsoļu un e-veikalu vīģes veidi ir nepietiekama piegāde, maldināšana, kā arī triangulācijas vai mūļa scam. Tie ietver kādu maksājumu veidu, un preces nonāk bez problēmām. Vēlāk iestādes informē, ka maksājums ir nelikumīgs.

Citas veidlapas ietver:

 • Melnais tirgus un viltotas preces
 • Tiešsaistes izsoles, kurās īpašnieki kopā ar līdzdalībniekiem cenšas palielināt savas cenas
 • Darījumu krāpšana darījumos ar darījumiem ar darījumu vietām
 • Viltotu maksājumu segments

sacensības un romu krāpšana

 • Tiešsaistes loterijas, sacensības un totalizatori
 • Balvas un loterijas izkrāpšana
 • Online iepazīšanās izkrāpšana
 • Ārzemju loterijas
 • Pārdošana, izmantojot ASV rezidentiem
 • Pasta pasūtījumu līgavas izkrāpšana

Cilvēka dabas izmantošana

Surogātpasta izplatītāji un krāpnieki izprot cilvēka dabu un izmanto to labā. Daži no izkrāpšanu, kas tiek izmantoti pret cilvēkiem, kuri atrodas sarežģītās situācijās, ir:

 • Avansa maksa par izkrāpšanu
 • Labdarības krāpšana
 • Interneta aptieku krāpšana
 • Citi tiešsaistes krāpšanas gadījumi, piemēram, krāpšanās darbā, krāpšanās ar ieguldījumiem, Nigērijas krāpšana, piramīdas krāpšana, krāpšana tiešsaistē

jaunāki un vecāki interneta lietotāji

Lai gan krāpšana tiešsaistē un izkrāpšana var būt satraucoši un dažreiz rada neskaidrības, obligāti jānodrošina, lai visas personas tiktu aktīvi aizsargātas, rīkojoties brīdināti, skeptiski un vienmēr apšaubot lietas, kas šķiet nepāra. Lai aizsargātu bērnus un gados vecākus pieaugušos cilvēkus, neviens nedrīkst uzticēties nevienam, neierobežot informāciju, vienmēr apzināties, aizstāvēt visus zvejas rīkus un sīkrīkus, izmantot mācāmos brīžus.

Krāpšanas riski tiešsaistē uzņēmumiem

Jebkurš uzņēmums, kas veic savas darbības tiešsaistē, ir pakļauts krāpnieciskai darbībai. Daži no padomiem, lai novērstu šādu risku:

 • Aizsargā un aizsargā visus aktīvus
 • Nesajauciet biznesu ar prieku
 • IT infrastruktūras bloķēšana
 • Piešķiriet vienam datoram banku
 • Aizvērt jebkuru iebraukšanas vietu uzņēmumā
 • Veikt darbinieku pamata darbības pārbaudi
 • Aptvērums ir izšķirošs

Cīņa atpakaļ

Locekļi var izmantot Valsts krāpšanas informācijas centru, Valsts kiberdrošības aliansi, Business Software Alliance un GetNetWise. FBI nesen apvienojās ar Interneta noziegumu sūdzību centru (IC3) Source .

November 28, 2017