Back to Question Center
0

Uzlabojiet savu SEO, Lasiet par attēlu optimizāciju! - Semalta eksperts

1 answers:

On-lapu SEO un attēlu optimizācija ir divi galvenie posmi efektīvu SEO kampaņu. meklētājprogramma ir gudrākas un gudrākas ar laiku, un procedūra, kā iegūt labu meklēšanas rangu, ir diezgan izsmalcināta. Kvalitatīva satura nepietiek, jo jums jāpievērš uzmanība daudzām lietām. Dažādi faktori veicina meklētājprogrammu klasifikāciju, un vissvarīgākais faktors ir veids, kā optimizēt savus attēlus SEO vajadzībām.

Ja vietnes SEO ir jūsu vietnes pīlārs, attēla optimizācija ir būris. Jason Adler, Semalt Klientu veiksmes menedžeris, apgalvo, ka attēli ir spēcīgi jūsu vietņu vizuālie komponenti, un tie ir daudz labāki par tūkstoš vārdu rakstu - nazca lines flight tour. Ir svarīgi pareizi izmantot attēlus, lai viņi varētu pārsūtīt savu ziņojumu pirmajā brīdī .

Attēls Attiecība:

Pārliecinieties, vai izvēlētie attēli atbilst jūsu tīmekļa saturam. Daudzi neatbilstoši attēli nesniegs jums tik efektīvus SEO rezultātus kā vienu attēlu ar atbilstošu alt tekstu un aprakstu .

Alt Tags:

Alt tags ir svarīga loma jūsu attēlu optimizācijā. Viņi palīdz jūsu attēliem parādīties meklētājprogrammas rezultātos un uzlabo jūsu vietnes ielādes laiku. Visas meklētājprogrammas ir atkarīgas no jūsu attēlu teksta, jo tās nevar izlasīt jūsu saturu, tāpēc alt text un alt tagi izlems, kā jūsu attēlus var ranžēt Google attēlu rezultātos..Viena no labākajām alt tagu praksēm ir saglabāt tagus īsā, aprakstošā veidā un līdz galam.

Attēlu izmēri un izvietošana:

Attēla lielumam ir nozīmīga loma vispārējās lietotāju pieredzes uzlabošanā. Pārliecinieties, vai izmantotie attēli nav pārāk smagi, lai palielinātu jūsu iekraušanas ātrumu. Izmantojiet mazus, bet skaistus attēlus, kurus meklētājprogrammas rezultātos viegli parādīt. Mēs iesakām izmantot attēlus baitos. Līdzekļus, piemēram, Yahoo Smushit, var izmantot, lai noņemtu pārmērīgos bitus no attēliem, padarot tos vieglākus nekā iepriekš .

Image hosting ir vēl viens svarīgs faktors, kad runa ir radīt vairāk satiksmes no Google attēlu meklēšanu. Google un citas meklētājprogrammas piešķir lielāku nozīmi attēliem, kas mitināti vienā domēnā, nevis attēliem, kas mitināti vairākos domēnos. Galvenais algoritms Google attēlu meklēšanai ir attēlu apvienošana ar jūsu vietnes tekstu .

Failu faili:

Tāpat kā atslēgvārds ir svarīgi jūsu URL, faila nosaukumi ir svarīgi jūsu fotogrāfijas. Atslēgvārdu bagātinātie failu nosaukumi palīdz meklētājprogrammām labāk novērtēt jūsu vietni. Nevarat izmantot noklusējuma faila nosaukumu, piemēram, DSC0119.jpg, jo tie nesniedz pietiekamu informāciju par jūsu attēliem. Tā vietā jums vajadzētu izmantot aprakstošus failu nosaukumus un atslēgvārdus, kurus atdala ar defisēm .

Attēlu saites un nosaukuma birkas:

Attēls ir pievilcīgs un pievilcīgs lieta, kas apraksta jūsu vietni un tās saturu. Pareiza attēlu saikne ir jābūt SEO praksei. Jums nevajadzētu tieši saistīt savus fotoattēlus. Tā vietā jums vajadzētu iegult attēlus un saņemt saites atpakaļ uz jūsu vietni. Tāpat jums vajadzētu izmantot pareizus nosaukumu tagus. Nosaukuma tags nodrošina informāciju par jūsu saturu, kad lietotāji novieto kursoru virs saitēm. Ir svarīgi, lai jūsu nosaukuma tagos pievienotu SEO draudzīgu aprakstu un atbilstošos atslēgvārdus .

November 29, 2017