Back to Question Center
0

Vienkārša un vienkārša attēlu optimizācija ar Semalt

1 answers:

Attēliem ir liela nozīme, veidojot kvalitatīvu un saistošu saturu. Jūs varat tikai iedomāties, cik garlaicīgi tas būtu, ja jūs atvērtu tīmekļa lapu tikai, lai tiktu galā ar lielu teksta daļu. Infographics, fotogrāfijas, ilustrācijas un daudz citu attēlu failu padara jūsu saturu pievilcīgu acs. Papildus tam, viņiem ir potenciāls spoli vairāk satiksmes (protams, izmantojot attēlu meklēšanas rezultāts) - bay area services.

Tomēr Lisa Mitchell Semalt Klientu sekmju pārvaldnieks atgādina, ka tas viss ir iespējams, ja optimizēsit savas vietnes attēlus Google un citām meklētājprogrammām .

Perfekta attēla izvēle

Pirmais solis: pārliecinieties, ka tas ir būtiski . Visiem tīmekļa pārziņiem ir jānodrošina, ka viņu tīmekļa vietnes ir atbilstošas ​​un saistošas. Slikta lietotāja pieredze noteikti radīs lielu atlēcienu līmeni, tāpēc, izvēloties atbilstošu attēlu, jums ir pareizais ceļš .

Izvēlieties emuāru un tīmekļa vietnes attēlus, izmantojot šādu vadlīniju:

  • Pārliecinieties, ka attēli ir saistīti ar jūsu nišu vai tēmām
  • Izvēlieties attēlus, kas uzsver vietas, kuras vēlaties doties mājās.
  • Jūsu attēliem ir jāuzlabo skatīšanās / lasīšanas pieredze, nevis jāpārtrauc tas pats.

Bez tam noteikti jāizvairās no krājuma attēlu izmantošanas. Tie padara jūsu tīmekļa lapas par vispārīgām, garlaicīgām un nepiederošām. Tik daudz, cik tas var būt dārgi, lai iegūtu kvalitatīvas fotogrāfijas, var nebūt slikta ideja pieņemt darbā profesionālu fotogrāfu.

otrais solis: bezmaksas attēlu iegūšana

Paļaujieties uz mani; jūs nekad nevēlaties būt iekļauts autortiesību tiesā. Tāpēc vienmēr ir laba ideja, ka jūs izmantojat savus attēlus. Šeit ir daži rīki, kurus varat izmantot, lai pielāgotu savus attēlus.

Canva - ietver bibliotēku krājuma attēlus, kā arī ilustrācijas un vektorus, kurus jūs varat brīvi izmantot, lai izveidotu savu grafiku. Canva ir arī filtri, kā arī nedaudz attēlu rediģēšanas funkcijas.

Freepik - šis rīks ir līdzīgs attēlu meklētājprogrammai. Tas pārmeklēs simtiem tūkstošu attēlu, lai sniegtu jums vispiemērotāko meklēšanu. Freepik ir lielisks PSD, ilustrāciju, ikonu, vektoru un fotogrāfiju resurss .

Google attēli - šis resurss ir ideāls, bet uzmanieties ar autortiesībām aizsargātiem attēliem. Lai to izdarītu, mainiet meklēšanas rezultātus, atlasot "marķēti atkārtotai izmantošanai" .

Flickr - šajā gadījumā izmantojiet atribūtu licenci, ne atvasinājumu, vai nekomerciālu, lai izvairītos no autortiesību pārkāpumiem .

Tiesības iegūt attēlu failu nosaukumus pa labi

Kad esat izveidojis pielāgotu attēlu, tad sākas reālais darbs. Attēla optimizācija sākas, izvēloties pareizo faila nosaukumu. Kāpēc Nu, viņi palielina jūsu SEO rangu. Šeit ir sniegta vislabākā attēlu failu nosaukšanas prakse:

  • Izmantojiet domuzīmi kā vārdu atdalītāju - nekad neizmantojiet pasvītrojumu, jo to meklētājprogrammās vispār neatpazīst. Attiecībā uz Google nav atšķirību starp "image_file.jpg" un "imagefile.jpg."
  • Esiet kodolīgs un aprakstošs - ievietojiet tik daudz detaļu, cik vien iespējams.
  • Vienmēr lietojiet atslēgvārdus dabiski.

Nosaukumi un alternatīvais atribūts

Alt text vai alt tag norāda uz atribūtiem, kas iekļauti attēla tagā. Izmantojiet šos, lai sniegtu sīkāku informāciju par saviem attēliem, jo ​​īpaši tiem, kas netika iekļauti faila nosaukumā.

Attēla izmērs

Maksimāli palieliniet vietnes ātrumu, samazinot attēlus līdz iespējami mazākajam izmēram. Adobe Photoshop, ImageOptim, JPEGmini un PunyPNG ir jauki rīki, kurus varat izmantot šim nolūkam. Neaizmirstiet izmēģināt Google Page-Speed ​​Insights, lai identificētu attēlus, kas velk lejup lapu lapas ielādes ātrumu.

November 29, 2017