Back to Question Center
0

Zombiju viedtālruņi. Vai tas ir iemesls, lai uztrauktu? - Semalta skats

1 answers:

Hakeriem un surogātpasta izplatītājiem ir izdevies izveidot zombiju viedtālruņu tīklus. Pastāv izredzes, ka jūsu mobilā ierīce tiks inficēta bez jūsu zināšanām, un jūs varētu zaudēt datus īsā laikā. Kā liecina ziņojumi, botnets pēdējos mēnešos ir ietekmējis daudzus datorus un mobilos tālruņus. Ross Barber, eksperts Semalt , saka, ka surogātpasta izplatītāji un hakeriem mēģina maldināt mobilo sakaru lietotājus vienā vai otrā veidā un ir traki, lai pelnītu naudu no izspiešanas. Simtiem tūkstošiem iekārtu darbojas visā pasaulē, un daudzi no šiem gadījumiem ir ziņoti Amerikas Savienotajās Valstīs. Par laimi, nekad nav ziņots par gadījumiem, kad robottīkls darbojas mobilajos tālruņos. Drošības kompānija Symantec galvenā mītne atrodas Kalifornijā. Šī uzņēmuma eksperti apgalvo, ka programmas, kas pazīstamas kā Sexy Space, ir sliktie robotprogrammatūras, ko hakeriem izstrādājuši viedtālruņu lietotāji .

Nedrošas ziņas

Sexy Space nosūta īsziņas lielam lietotāju skaitam, piesaistot tos karstā un skaistajai meitenei internetā. Ziņojumi satur saites, un šī meitene lūdz jūs noklikšķināt uz šīm saitēm, lai lejupielādētu jaunākos attēlus. Ja noklikšķināsit uz šīm saitēm un nosūtīsit to pašu ziņojumu saviem draugiem, jūsu viedtālrunī saglabātie dati un konfidenciālā informācija var tikt uzlauzti..

Lietotāji visā pasaulē ir nosūtījuši daudz SMS vīrusu, bet Sexy Space ir neparasts un jauns drauds, kas sazinās ar centrālajiem serveriem un kontrolē daudzu datoru un mobilo ierīču darbību. Hackers pārņem kontroli pār savu viedtālruni, izplata robottīklus tajā un radot nepatikšanas jums. Ja inficēto viedtālruņu tīkls reaģē uz tālvadības komandu, to sauc par īstos botnetus .

Symantec drošības direktors Zulfikars Ramzans apgalvo, ka nav informācijas par to, kā darbojas "Sexy Space" un kā tā inficē viedtālruņus visā pasaulē. Bet vienai lietai, kas ir izplatīta visās ierīcēs, tā ir tā, ka tās tiek pārveidotas mobilajos robottīklos .

Tīklu draudi

Ben Feinsteins no Secure Works saka, ka datori un viedtālruņi katru dienu tiek pārveidoti par robottīkliem. Viņš strādā kā datoru inženieris, un uzņēmums atrodas Gruzijā. Mobilo botu tīkli nākotnē var radīt nopietnus draudus lietotājiem. Piemēram, eksperti ir pierādījuši, ka surogātpasta izplatītāji var atspējot jūsu viedtālruņa daļas, applūdinot to ar nevajadzīgām īsziņām. Tad inficētā ierīce tiek izmantota, lai mainītu datus tīrā datortīklā. Errata Security ekspertu komanda ir paziņojusi, ka hackers galvenokārt uzbrūk iPhone, izmantojot Sexy Space ziņojumus. Šis uzņēmums galvenokārt darbojas Atlanta, un tam ir filiāles un filiāles visā pasaulē. Tā pati ekspertu grupa arī saka, ka inficētie iPhones tiek izmantoti Wi-Fi tīklu infrastruktūras maiņai. Pat tad, ja esat instalējis pretvīrusu programmu, iespējams, nevarēsiet aizsargāt savu mobilo ierīci, jo surogātpasts sākas ziņojumu formā; un ziņojumus nevar apturēt, kamēr neesat bloķējis sūtītāju ID. Ar šo vīrusu ir inficēti arī vietējās bezvadu sistēmas un datoru ierīces. Noziedzīgu hakeru var izmantot Sexy Space, lai ielauztos uzņēmumu iekšējos datortīklos Source .

November 29, 2017